Przedszkole - wycieczka do TWINPIGS

Dnia 25 maja br. dzieci z grup przedszkolnych „Sówki”, „Rybki”, „Jeżyki” oraz „Gwiazdki” wybrały się na całodniową wycieczkę na Dziki Zachód, czyli do miasteczka „TWINPIGS” w Żorach. Po przyjeździe na miejsce przedszkolaków powitało kilkoro mieszkańców miasteczka, ze samym szeryfem na czele! Przekraczając bramę „TWINPIGS” dzieci zobaczyły mnóstwo atrakcji, z których w ciągu całego pobytu było im dane korzystać do woli. Żadna z karuzeli, sal kinowych oraz zjeżdżalni nie została pominięta. Przedszkolaki mogły zobaczyć również innych mieszkańców miasteczka przebywających w tzw. „Zwierzyńcu”, wziąć udział w zabawach animacyjnych na głównej ulicy, zobaczyć napad na pociąg, pozwiedzać miasteczko westernowe oraz zjeść wspólnie przepyszny obiad w tamtejszej restauracji. Był to dzień niezwykle aktywny, pełen różnorodnych atrakcji, ale przede wszystkim dający wszystkim dzieciom ogromnie dużo radości.