Przedszkole - uroczysta akademia

21 czerwca br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice odbyła się uroczysta akademia zakończenia przedszkola. Grupy 6-latków, tj. "Jeżyki", "Gwiazdki", "Misie" zaprezentowały program artystyczny przed zaproszonymi gośćmi - rodzicami, nauczycielami oraz dyrekcją naszego przedszkola. Wszystko zaczęło się od zatańczenia "Poleczki". Następnie dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły "Jerusalema" w ramach zakończenia innowacji pedagogicznej "Roztańczone przedszkolaki". Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Podczas uroczystości nie zabrakło także podziękowań dla rodziców za współpracę, zaangażowanie w życie swojej grupy oraz podziękowań złożonych przez przedstawicieli Rady Rodziców dla dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników placówki.
Dzień ten był wspaniałym sposobem na podsumowanie czasu spędzonego przez dzieci w przedszkolu. Nie zabrakło wzruszających chwil - były momenty zarówno zabawne, jak i takie, w których łezka zakręciła się w oku.
Wszystkim tegorocznym absolwentom naszego przedszkola życzymy udanych bezpiecznych wakacji oraz wielu sukcesów w następnym roku szkolnym.