Przedszkole - "Baśniowa noc"

Dnia 16 czerwca 2023 r. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice przedszkolaki z grup „Misie”, „Gwiazdki” oraz „Jeżyki” już od rana odliczały do wielkiego, wyczekanego wydarzenia mającego rozpocząć się wieczorem – „Baśniowej Nocy”. Każdy starszak przybył do przedszkola wyposażony w śpiwór oraz dobry humor i gotowość do zabawy przez cały wieczór. Wychowawcy grup przygotowali dla dzieci niezwykłe atrakcje, zaczynając od złożenia uroczystej przysięgi, podzielenia się na drużyny i w końcu wyruszenia na podchody, które doprowadziły wszystkie grupy do miejsca ze wskazówek – amfiteatru w Parku Gminnym. Podczas podchodów każda z drużyn miała do wykonania wiele ciekawych zadań, którymi na mecie podzieliły się z pozostałymi uczestnikami. Zabawa zakończona została wykonaniem wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Po powrocie na teren przedszkola na naszych przedszkolaków czekały już kolejne atrakcje, takie jak przepyszny grill na świeżym powietrzu, a następnie dyskoteka w jednej z przedszkolnych sal. Po wspólnych tańcach i śpiewach wszystkie przedszkolaki udały się do swojej sali, w której wysłuchali wspólnie opowiadania na dobranoc, a następnie z uśmiechem na buziach zasnęły. To był niesamowity, magiczny wieczór i z pewnością była to dla nas wspaniała okazja, by spędzić ze sobą odrobinę czasu w dobrej atmosferze, zanim nasze przedszkolaki pożegnają się z przedszkolem i pozostaną nam po takich chwilach jedynie piękne wspomnienia.