"Wellbeing Designers" - Krajowa Odznaka Jakości

Inicjatywę tę zrealizowali uczniowie klasy IIA, którzy pracowali wspólnie z zaangażowanymi nauczycielami, panią Bożeną Kubica oraz panią Katarzyną Radziejewską.

Projekt "Wellbeing Designers" był nie tylko wyjątkowy, ale także niezwykle wartościowy z punktu widzenia rozwoju uczniów oraz promowania wartości związanych z dobrym samopoczuciem i zdrowym stylem życia. Dzięki współpracy międzynarodowej, uczniowie mieli okazję poznać różne kultury i perspektywy, co wzbogaciło ich zrozumienie świata i umiejętność współpracy.

Krajowa Odznaka Jakości jest dowodem uznania dla wysiłku i zaangażowania wszystkich uczestników projektu. Gratulujemy zarówno uczniom, którzy pełni entuzjazmu brali udział w działaniach projektowych, jak i nauczycielom, którzy ich prowadzili i inspirowali do twórczej pracy.

Projekt "Wellbeing Designers" jest doskonałym przykładem tego, jak edukacja może być inspirująca i angażująca, prowadząc do osiągnięcia najwyższych standardów jakości.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom. Oby kolejne projekty również przyniosły równie satysfakcjonujące rezultaty.

Zdjęcie certyfikatu