Przedszkole - Dzień Kropki

15 września br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice obchodziliśmy "Dzień Kropki", którego celem było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania.
Tego dnia stroje przedszkolaków, jak i ich Pań wypełnione były kolorowymi kropkami. Na początku zobaczyliśmy filmik edukacyjny, jak zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki. Opowiadanie to uświadomiło przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talent. Kropki gościły w zabawach ruchowych, muzycznych, jak i matematycznych. Dzieci stworzyły także kreatywne prace plastyczne oraz mogły wykonać zdjęcia w "kropkowej" fotobudce. Był to bardzo kolorowy i radosny dzień w naszym przedszkolu.