Przedszkole - Spotkanie z Hektorem

Bezpieczeństwo naszych przedszkolaków to jedno z priorytetowych aspektów. Wraz z ropoczęciem roku szkolnego dzieci z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice miały okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do przedszkola i z powrotem, a wszystko to dzięki wyjątkowym gościom. Odwiedził nas Pan Policjant razem ze swoim pomocnikiem Hektorem. Dzieci dowiedziały się, na jakich światłach należy przechodzić przez jezdnię, a jeżeli świateł nie ma, to jakie czynności trzeba wykonać, aby bezpiecznie przejść na drugą stronę. W nagrodę za dobre odpowiedzi, wszyscy wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia z Hektorem.
Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie. Przekazane treści na pewno zostaną w pamięci naszych przedszkolaków.