Przedszkole -Dzień Przedszkolaka

Wszyscy swoje święto mają, więc nasze kochane przedszkolaki także świętowały bardzo uroczyście swój „Dzień Przedszkolaka”, który przypada 20 września. Nie zabrakło okazji do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Ten dzień ma nawet swój hymn pt. „Dzień przedszkolaka”, który rozbrzmiewał radośnie od rana w salach. Dzieci brały udział w zabawach ruchowo-muzycznych, takich jak: rzut piłeczką do kosza, slalom między krążkami, bieg z przeszkodami oraz zabawy z chustą animacyjną. Grupy starsze bawiły się w sali rehabilitacyjnej na piżamowej dyskotece w rytm znanych przebojów muzycznych. W nagrodę za udział we wspólnym świętowaniu dzieci otrzymały medale.
Tego dnia radość gościła na twarzy każdego przedszkolaka, a uśmiechom nie było końca.