Przedszkole - Wycieczka do "Dzidzi Wioski"

W drugiej połowie miesiąca września br. najstarsze grupy przedszkolne 5 i 6 - latków, tj. Rybki, Ośmiorniczki, Sówki, Nutki, Biedronki i Motylki wybrały się do Wilczy, gdzie odwiedziły ciekawe miejsce zwane "Dzidzi Wioską". Przedszkolaki spotkały się z leśniczym, który opisał swoją pracę, pokazał strój i atrybuty każdego leśniczego. Na dużej przestrzeni dzieci miały możliwość skorzystania z atrakcji specjalnie dla nich przygotowanych. Wszyscy wykonali własne leśne przypinki, które zabraliśmy do domu na pamiątkę, a także skosztowaliśmy pysznych ziemniaczków z ogniska. Przedszkolaki korzystając z pięknej pogody wzięły udział w zawodach sportowych i przeciąganiu liny. Ponadto mogły pobawić się na placach zabaw.
Dzieci z zadowoleniem oraz uśmiechami na buzi wróciły do przedszkola.