Dzień Piżamy

Wspaniałe wydarzenie miało miejsce dzisiaj w naszej szkole! Dzieci z całej placówki obchodziły Dzień Piżamy, a atmosfera była niesamowita! Klasy były pełne kolorowych, wzorzystych, piżamowych stylizacji, co dodatkowo urozmaiciło atmosferę szkolnych korytarzy. To niezapomniane świętowanie Dnia Piżamy jest doskonałym wstępem do nadchodzących ferii! Teraz, gdy wszyscy razem świętowaliśmy w piżamach, uczniowie naszej szkoły są gotowi na zasłużony relaks i przygody podczas ferii.

Warto wspomnieć, że podczas ferii dzieci będą miały jeszcze więcej okazji do dłuższego poleżenia w piżamach, delektowania się leniwymi porankami i korzystania z chwilowej przerwy od szkolnych obowiązków. To doskonały czas na naładowanie baterii przed powrotem do nauki i spotkaniami ze szkolnymi przyjaciółmi.

Życzymy wszystkim uczniom udanych ferii, pełnych radości, ciekawych przygód i oczywiście długich poranków w wygodnych piżamach!

Zdjęcie do artykułu