Projekt JSW - Przestrzeń, która uczy, bawi, relaksuje

Szkolne drużyny dziewcząt i chłopców zaprezentowały nowe stroje sportowe, w których dumnie będziemy reprezentować naszą szkołę i gminę w międzyszkolnych rozgrywkach i zawodach. 15 kompletów strojów dla uczennic i uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice zostało zakupionych przy ścisłej współpracy z Fundacją JSW, która od wielu lat wspiera nas w naszych sportowych aktywnościach.

W najbliższym czasie będziemy mogli wykorzystać stroje podczas finałów Powiatowego Turnieju Koszykówki w dniach 22 -23 marca 2022r. w Mikołowie.

Obecnie realizujemy projekt ze środków Fundacji JSW: „Przestrzeń, która uczy, bawi, relaksuje”.
Oprócz odzieży sportowej dzieci i młodzież mogą cieszyć się nowym sprzętem w postaci zawieszanego na drabinki kosza, nowych bramek oraz urządzeń do siatkówki w sali gimnastycznej segmentu A.

Sprzęt wykorzystamy również podczas aktywnych przerw (strefa ruchu, gier i zabaw), gdzie zdrowo i na sportowo wypełnimy wolny czas w oczekiwaniu na kolejne lekcje.

Dziękujemy!

Zdjęcia grupowe dziewcząt i chłopców w nowych strojach Fundacji JSW

Zdjęcie uśmiechniętych twarzy dziewcząt i chłopców